Epic Games Store rozdaje 10 grę za darmo! Tym razem odbierzemy interesującego RPG-a

Epic Games Store 10 darmowa gra

W Epic Games Store nadal trwa świąteczne rozdawnictwo gier. Dziś obierzemy za darmo Cat Quest. To ciekawy RPG, w którego świecie rządzą… koty.

Cat Quest za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Cat Quest

Cat Quest zadebiutował na rynku w 2017 roku. Obecnie jest dostępny na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch i urządzenia mobilne.

To dosyć ciekawa produkcja RPG, której świat zamieszkały jest przez wojownicze koty. Wcielamy się w niej w jednego z nich, a naszym zadaniem jest pościg za złym Drakoth, który porwał naszą siostrę.

Cat Quest to 10 darmowa gra, którą odbierzemy w Epic Games Store. Przypomnijmy, że wcześniej gracze dostali za darmo Cursed to Golf, które można było przypisać do swoich kont do dziś (28.12) do godziny 16:59.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Warto wspomnieć, że na zgarnięcie Cat Quest mamy niewiele czasu. Pozostanie on bowiem darmowy do 29 grudnia, także do godziny 16:59.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.