Chivalry 2 i trzy inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Chivalry 2

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Posiadaczy konsol Xbox czeka całkiem interesujący weekend, w którego trakcie będą mieli okazję zapoznać się z aż czterema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Chivalry 2, Chorus, Hell Let Loose oraz Rainbow Six Siege.

Chivalry 2, Chorus, Hell Let Loose i Rainbow Six Siege za darmo w ramach Xbox Free Play Days (8-11 grudnia)

Chivalry 2 – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i nie inaczej jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 11 grudnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox Series X|S

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie spędzić w ten weekend nieco czasu z wymienionymi wyżej produkcjami? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z