Cities Skylines 2 otrzyma aż 8 darmowych DLC! Twórcy obiecują konkretny rozwój swojej gry

Cities: Skylines 2

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że premiera Cities Skylines 2 odbyła się w atmosferze zapowiedzi wielkich problemów technicznych. Twórcy przy okazji debiutu stwierdzili, że tego rodzaju produkcje nie potrzebują działania w 60 FPS-ach, a problemy z wydajnością zaważyły na ocenach recenzentów. Nie przeszkadza to jednak twórcom rozwijać swojego projektu, czego dowodem jest niedawna zapowiedź.

Cities Skylines 2 z zapowiedzią aż 8 darmowych DLC nawiązujących do kilku regionów świata

Cities Skylines 2 – zapowiedź darmowych DLC

Colossal Order ogłosiło, że Cities Skylines 2 niebawem zostanie wzbogacone o pakiet ośmiu zupełnie darmowych dodatków. Mają one nieco ubogacić zabawę przede wszystkim dzięki różnego rodzaju budynkom i dodatkom nawiązującym do różnych regionów świata.

Deweloperzy przewidzieli sumarycznie ponad 2,5 tysiąca nowych opcji, budynków i elementów dekoracyjnych. Znajdą się w nich nawiązania m.in. do Europy Wschodniej, Francji, Niemiec, Japonii i USA. Wszystko to dostępne będzie bezpośrednio na stronie Paradox Mods, który działa dzięki kooperacji twórców i moderów.

Warto zaznaczyć, że dodatkowa zawartość zawita także do wydań konsolowych Cities Skylines 2, ale oczywiście w momencie, gdy te wreszcie będą dostępne w sprzedaży. Na razie jednak dostęp do produkcji mają wyłącznie posiadacze pecetów.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 50 cali

Kiedy gracze mogą spodziewać się wypuszczenia owych ośmiu darmowych dodatków do Cities Skylines 2? Ciężko powiedzieć, bo na razie deweloperzy nie podali konkretnego terminu. Zapewne priorytetem dla deweloperów jest teraz rozwiązanie wszystkich technicznych bolączek i poprawa wydajności swojej gry. Mimo wszystko taka zapowiedź darmowej zawartości zawsze cieszy, zwłaszcza w przypadku produkcji tego rodzaju.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.