Cities: Skylines 2 z datą premiery! Gra od początku wyląduje w Xbox Game Pass

Cities Skylines 2

O Cities: Skylines 2 wiemy już od jakiegoś czasu. Gra ta była dosyć niespodziewanym gościem zakończonego przed chwilą Xbox Games Showcase. Ujawniono tam datę jej premiery.

Data premiery Cities: Skylines 2 ujawniona

Zwiastun Cities: Skylines 2

Zdecydowanie ważną informacją na temat Cities: Skylines 2 jest fakt, że gra na premierę trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Tę zaplanowano konkretnie na 24 października 2023 roku, więc dzieli nas od niej kilka miesięcy.

Poza tym powyższy materiał zdradził nam również kilka szczegółów na temat rozgrywki. Ta rzecz jasna w gruncie rzeczy nie różni się w założeniach od poprzedniej części.

Na końcu warto wspomnieć o preorderach Cities: Skylines 2, które właśnie wystartowały. Gracze, którzy je zakupią, dostaną bonus w postaci zabytków z całego świata.

Zobacz też: Tablet do gier – najlepsze modele

Kup Cities: Skylines 2

Chociaż Cities: Skylines 2 trafi do usługi Xbox Game Pass, gra będzie też dostępna dla użytkowników innych platform. Wydana zostanie bowiem na PC, Xboxy Series X|S i PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.