Cities: Skylines 2 z nowym patchem! Producent informuje o naprawach gry

Cities Skylines 2

Cities: Skylines 2 zadebiutowało już jakiś czas temu, a w recenzjach gry podkreślano jej zły stan techniczny. Nic więc dziwnego, że twórcy zareagowali opublikowaniem nowej łatki naprawiającej przynajmniej część błędów. Hotfix jest obecnie dostępny na Steamie.

Cities: Skylines 2 – patch 1.0.12f1

Zwiastun Cities: Skylines 2

Nowy patch do Cities: Skylines 2 został oznaczony cyferkami 1.0.12f1. Hotflix skupia się oczywiście na poprawkach najbardziej irytujących błędów.

Na forum Paradoxu możemy zapoznać się ze szczegółowym opisem patcha. Poza naprawą bugów obejmuje ona też lekką poprawę balansu i wdrożenie zmian w renderowaniu, aby poprawić wydajność kart graficznych.

Z całą pewnością to jeszcze nie koniec naprawy gry. Ta została oceniona dobrze, ale największy problem odnotowano właśnie z jej stanem technicznym.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

W najbliższym czasie doczekamy się więc najprawdopodobniej kolejnych łatek. Ta obecna jest już dostępna na Steamie, a wkrótce trafi również do Microsoft Store.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.