Cities: Skylines 2 na konsolach znów opóźnione! Gra nie trafi do Xbox Game Pass w październiku

Cities: Skylines 2

Najpierw wiosna 2024, a potem październik tego samego roku – wtedy miała odbyć się konsolowa premiera Cities: Skylines 2. Niestety gra została ponownie opóźniona. W najbliższych miesiącach nie powinniśmy się więc spodziewać jej debiutu w Xbox Game Pass.

Cities: Skylines 2 ponownie opóźnione na konsolach

Cities: Skylines 2
Cities: Skylines 2

Mamy złą wiadomość dla posiadzczy PS5 i Xboxów Series X|S, którzy liczyli na ogranie Cities: Skylines 2. Niestety gra znów została opóźniona na konsolach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To już drugie przesunięcie jej premiery na platformach Sony i Microsoftu. Zdaniem deweloperów ich produkcja nadal nie spełnia celów dotyczących stabilności i wydajności, więc decyzja nie mogła być inna.

Występujące problemy mają uderzać w pozytywne doświadczenia graczy. Niestety teraz w ogóle nie wiemy, kiedy CIties: Skylines 2 w końcu pojawi się na PS5 I Xboxach.

Następny przegląd gry jest planowany na sierpień. Być może wtedy dowiemy się czegoś więcej.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.