Cities Skylines otrzyma wkrótce ostatnie aktualizacje. Deweloperzy zapowiadają godne pożegnanie produkcji

Cities Skylines

Cities Skylines od wielu lat znajduje się na liście najlepszych gier z gatunku city builderów. Niedawno dowiedzieliśmy się, że ta całkiem popularna produkcja doczeka się swojej kontynuacji, która jeszcze w 2023 roku zadebiutuje w abonamencie Xbox Game Pass. Deweloperzy ze studia Colossal Order nie zapominają jednak o pierwszej części wydanej w 2015 roku i zapowiadają, że doczeka się ona jeszcze kilku pożegnalnych aktualizacji.

REKLAMA

Cities Skylines doczeka się jeszcze kilku konkretnych aktualizacji

Cities Skylines - rozpiska aktualizacji
Cities Skylines — rozpiska aktualizacji

Deweloperzy ujawnili ostatnio ostatnią rozpiskę aktualizacji, które trafią do Cities Skylines jako pożegnanie z tą ośmioletnią produkcją. Fani projektowania miast mogą spodziewać się, że już 22 marca w produkcji pojawią się trzy pakiety kosmetycznych kolekcji budynków zatytułowane kolejno „Africa in Miniature”, „Sports Venues” oraz „Shopping Malls”. Co ciekawe wszystkie one zaprojektowane zostały wspólnie z najaktywniejszymi modderami.

Tego samego dnia wypuszczona zostanie darmowa aktualizacja Hubs & Transport, która znacząco ulepszy obecny w grze system transportu.

Maj przyniesie zaś kolejne pakiety dodające nowe stacje radiowe i kolejne pakiety treści zatytułowane „Industrial Evolution”, „Brooklyn and Queens”, „Railroads of Japan”. Co więcej, w tym samym okresie twórcy wydadzą małe rozszerzenie o typowo wakacyjnych motywach.

Przeczytaj też: Myszka do drag click — najlepsze modele

Jak widać, twórcy jeszcze nieprędko zapomną o Cities Skylines i mają wobec swojego dzieła konkretne plany dotyczące zakończenia wsparcia. Pozostaje mieć nadzieję, że nadchodząca wielkimi krokami kontynuacja tej serii okaże się równie udana i zapewni graczom wiele godzin zabawy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!