Cities: Skylines 2 zapowiedziane! Gra zadebiutuje jeszcze w 2023 roku i trafi do Xbox Game Pass

Cities: Skylines 2

Jedna z najbardziej popularnych gier typu city-builder doczeka się swojej następczyni. Paradox zapowiedział bowiem właśnie Cities: Skylines 2. Gra trafi na sklepowe półki jeszcze w tym roku i od początku będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

REKLAMA

Cities: Skylines 2 z oficjalną zapowiedzią

Zwiastun Cities: Skylines 2

Paradox zapowiedział już wcześniej jedną grę, ale to nie koniec ogłoszeń na dziś. Chwilę później poinformowano nas bowiem także o zapowiedzi Cities: Skylines 2.

Jak zapewniają Paradox i deweloper gry – Colossal Order – Cities: Skylines 2 oferuje „najbardziej realistyczną symulację miasta, jaką kiedykolwiek stworzono”. Według obydwu firm w ręce graczy zostanie oddana możliwość stworzenia każdego rodzaju miasta.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Cities: Skylines 2 zadebiutuje na rynku jeszcze w 2023 roku na platformach PC, Xbox Series X|S oraz PS5. Tytuł ten będzie też od momentu premiery dostępny w bibliotece gier Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!