Cities: Skylines 2 zapowiedziane! Gra zadebiutuje jeszcze w 2023 roku i trafi do Xbox Game Pass

Cities: Skylines 2

Jedna z najbardziej popularnych gier typu city-builder doczeka się swojej następczyni. Paradox zapowiedział bowiem właśnie Cities: Skylines 2. Gra trafi na sklepowe półki jeszcze w tym roku i od początku będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Cities: Skylines 2 z oficjalną zapowiedzią

Zwiastun Cities: Skylines 2

Paradox zapowiedział już wcześniej jedną grę, ale to nie koniec ogłoszeń na dziś. Chwilę później poinformowano nas bowiem także o zapowiedzi Cities: Skylines 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak zapewniają Paradox i deweloper gry – Colossal Order – Cities: Skylines 2 oferuje „najbardziej realistyczną symulację miasta, jaką kiedykolwiek stworzono”. Według obydwu firm w ręce graczy zostanie oddana możliwość stworzenia każdego rodzaju miasta.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Cities: Skylines 2 zadebiutuje na rynku jeszcze w 2023 roku na platformach PC, Xbox Series X|S oraz PS5. Tytuł ten będzie też od momentu premiery dostępny w bibliotece gier Xbox Game Pass.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.