Cities Skylines i trzy inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Cities Skylines

Mamy czwartek, to zaś oznacza, że zbliża się weekend, a więc nieco więcej czasu na granie (przynajmniej w teorii). W najbliższych dniach posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję przetestować nowe produkcje, które udostępnione zostaną w ramach Xbox Free Play Days. Tym razem zainteresowani będą mogli ograć Cities Skylines, Dead by Daylight, Rainbow Six Siege oraz WRC Generations.

Cities Skylines, Dead by Daylight, Rainbow Six Siege oraz WRC Generations za darmo w ramach Xbox Free Play Days (9-12 marca)

WRC Generations – trailer

Jak w niemal każdy weekend abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mają możliwość przetestować kilka całkiem interesujących i nie zawsze oczywistych produkcji. Od dzisiaj do niedzieli, 12 marca 2023 roku, użytkownicy obu tych usług mogą skorzystać z okazji i przetestować aż 4 gry za darmo.

Przeczytaj też: Gry VR

Oferta w tym tygodniu niekoniecznie może zadowalać, ponieważ tylko WRC Generations na ten moment nie znajduje się w bibliotece Xbox Game Pass. A jak Wy oceniacie ofertę na ten weekend? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.