Civilization 7 zapowiedziana na Summer Game Fest! Fani strategii 4X mogą zacierać ręce

Civilization 7

Fani gier strategicznych z nurtu 4X mogli z wielką niecierpliwością wyczekiwali wieści na temat zupełnie nowej gry z serii tworzonej przez legendarnego Sida Meyera. Wreszcie doczekaliśmy się konkretnych nowości i to podczas Summer Game Fest 2024. Jest na co czekać!

Civilization 7 z trailerem na Summer Game Fest

Zwiastun Civilization 7

Podczas wydarzenia Summer Games Fest doczekaliśmy zapowiedzi, o której mówiło się jeszcze dzisiejszym popołudniem. Okazało się bowiem, że na pokazie pojawiła się zapowiedź Civilization 7, czyli kolejnej odsłony legendarnej serii strategii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sam trailer nie ujawnia nam zbyt wiele poza trym, że tytuł ten zadebiutuje w 2025 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Jest to więc całkiem szerokie spektrum platform, który powinni docenić posiadacze słabszych sprzętów.

Dla fanów gier strategicznych nie mogło być lepszej zapowiedzi, zwłaszcza że szósta odsłona nie cieszy się tak dużą popularnością, jak legendarna już „piątka”. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji!

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.