Sid Meier’s Civilization VII z prezentacją na Summer Game Fest 2024?! 2K Games nieco się pospieszyło

Sid Meier's Civilization VI

Już w lutym 2023 roku potwierdzono, że trwają prace nad Sid Meier’s Civilization VII. Wspomniana produkcja wciąż nie doczekała się oficjalnej prezentacji, deweloperzy ze studia Firaxis Games do tej pory nie podzielili się żadnymi szczegółami na temat gry. Niewykluczone jednak, że nowa odsłona popularnej serii gier strategicznych pojawi się na Summer Game Fest 2024, które odbędzie się już dziś wieczorem.

Sid Meier’s Civilization VII nadchodzi? Na stronie 2K Games pojawił się baner nowej odsłony serii

Jak informuje Insider Gaming, na oficjalnej stronie 2K Games pojawił się baner poświęcony Sid Meier’s Civilization VII. Na witrynie amerykańskiego wydawcy dodatkowo umieszczono również odnośnik do zwiastuna produkcji oraz przycisk pozwalający dodać grę do listy życzeń. Według redakcji w momencie publikacji wiadomości oba linki wciąż były nieaktywne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawca zareagował już jednak na całą sytuację i usunął baner poświęcony Sid Meier’s Civilization VII ze swojej strony. Zgodnie z zapowiedziami na Summer Game Fest 2024 zaprezentowana zostanie nowa odsłona „jednej z największych i najbardziej lubianych” serii 2K Games. Jeszcze wczoraj wydawało się, że będzie to Borderlands 4, ale teraz wszystko wskazuje na to, że na wspomnianym wydarzeniu gracze zobaczą kolejną część kultowej Cywilizacji.

Na koniec warto przypomnieć, że od premiery Sid Meier’s Civilization VI minęło już prawie 8 lat. Wspomniana produkcja zadebiutowała bowiem w październiku 2016 roku na PC. Obecnie szósta odsłona legendarnego cyklu dostępna jest również na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.