Pierwsza gra z grudniowego Games with Gold już dostępna do pobrania

Colt Canyon

Wczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Games with Gold na grudzień 2022. Co prawda pierwsza z darmowych pozycja miała zostać udostępniona subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dopiero jutro, ale w istocie można ją pobrać już dzisiaj. Warto to zrobić za pamięci!

Colt Canyon za darmo w ramach Games with Gold na grudzień 2022

Zwiastun Colt Canyon

Jak powszechnie wiadomo (lub nie), Games with Gold jest comiesięczną porcją darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj w ramach oferty możemy pobierać Colt Canyon. Gra pozostaje bezpłatna do 31 grudnia.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł – najlepsze modele

Może i Colt Canyon nie jest najwybitniejszą produkcją na rynku, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Warto ją pobrać, bo to nic nie kosztuje, a może akurat kiedyś najdzie nas ochota, by ją sprawdzić.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!