Poznaliśmy gry w Games with Gold na grudzień 2022! Microsoft szykuje 2 tytuły

Games with Gold

Zaledwie godzinę temu wyciekła grudniowa oferta PS Plus, a teraz Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Games with Gold na grudzień 2022. W przyszłym miesiącu Amerykanie zaoferują abonentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dwie produkcje. Nie będą to hity najwyższych lotów, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Gry w Games with Gold na grudzień 2022

Games with Gold - gry na grudzień 2022
Gry w Games with Gold na grudzień 2022

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Bez zbędnego przedłużania, w grudniu 2022 gracze pobiorą następujące produkcje:

  1. Colt Canyon (w dniach 1 – 31 grudnia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Bladed Fury (w dniach 16 grudnia – 15 stycznia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze telefon gamingowe

Nie da się ukryć, że dla większości osób raczej nie będzie to wymarzona oferta, ale cóż – być może w styczniu będzie ciekawiej. A Wy jak oceniacie gry w Games with Gold na grudzień 2022? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z