Legendarna seria gier o II wojnie światowej oficjalnie powraca! I od razu trafi do Xbox Game Pass

Commandos Origins Xbox Game Pass

Plotki o Commandos: Origins istniały już od dawna. Teraz gra została oficjalnie zapowiedziana przez Kalypso Media. Oznacza to nową część dobrze znanej w Polsce serii gier, która rozpoczęła się jeszcze w latach 90.

Commandos: Origins z oficjalną zapowiedzią. Gra znajdzie się w Xbox Game Pass

Zwiastun Commandos: Origins

Commandos: Origins będzie czymś w rodzaju prequela całej serii i opowie historię pierwszego spotkania oddziału żołnierzy znanych z poprzednich części. Gra nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że zadebiutuje w 2024 roku.

Nowa produkcja Claymore Game Studios zaoferuje nam zwiedzenie różnych odcinków frontu na całym świecie. Odwiedzimy więc tereny pomiędzy Arktyką oraz Afryką.

Naturalnie Commandos: Origins będzie strategią w czasie rzeczywistym. Gracze ponownie będą musieli wykorzystać zdolności poszczególnych komandosów, aby sprawnie przejść każdą z 10 misji.

Gra trafi na PC, Xboxy Series X|S i PS5. Już w dniu premiery wzmocni także ofertę biblioteki Xbox Game Pass.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Miło czyta się, że tak uznane marki wracają do świata żywych. Już w 2020 i 2022 roku dostaliśmy remastery drugiej i trzeciej odsłony cyklu, więc nareszcie przyszedł czas na pełnoprawną kontynuację.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.