Company of Heroes 3 do sprawdzenia za darmo! Ruszają testy nowej gry Relic Entertainment

Company of Heroes 3

Gatunek gier strategicznych wzbogaci się niedługo o bardzo duży i znany tytuł. Company of Heroes 3 ma ujrzeć światło dzienne 23 lutego 2023 roku. Zanim to nastąpi, twórcy organizują testy dla najbardziej niecierpliwych członków społeczności.

Testy Company of Heroes 3

Zapowiedź Company of Heroes 3

Na miesiąc przed premierą Sega i Relic Entertainment postanowili zorganizować testy Company of Heroes 3. Chociaż nie znamy jeszcze zawartości przygotowanego dla graczy buildu, ma on prawdopodobnie na celu sprawdzić stabilność gry i poznać opinię fanów strategii jeszcze przed oficjalnym debiutem.

Aby wziąć udział w jutrzejszych testach, wystarczy udać się na stronę Company of Heroes 3 na Steamie i kliknąć przycisk „Poproś o dostęp”. Jest to możliwość dostępna dla wszystkich użytkowników platformy Valve.

Przeczytaj też: Co to jest AMD FSR

Nadchodzące testy pozwolą deweloperom wprowadzić jeszcze pewne poprawki do swojej gry, a fani strategii zobaczą, czy Company of Heroes 3 jest warte ich pieniędzy. Luty 2023 roku jest w końcu miesiącem, który przyniesie nam kilka głośnych premier.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z