Reżyser Company of Heroes 3 przedstawia graczom nowy zwiastun

Company of heroes 3

Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, dlatego przyszedł czas na zdradzenie graczom kilku szczegółów dotyczących Company of Heroes 3. Do sieci trafił najnowszy trailer, w którym reżyser gry opowiada o nowościach w swojej nadchodzącej produkcji.

Nowy trailer Company of Heores 3 z komentarzem

Trailer Company of Heores 3

David Littman, czyli reżyser Company of Heroes 3 zdradził w powyższym materiale kilka informacji na temat nadchodzącej gry od Relic Entertainment. Tytuł ten odda graczom do dyspozycji 4 grywalne frakcje, po 2 na obie strony konfliktu. Od początku gry dostępne będą USA, Wielka Brytania, Wermacht oraz niemieckie Afrika Korps. Gra obejmie dwa teatry działań wojennych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pierwszy to Włochy, gdzie gracze będą mogli poczuć pewien powiew otwartości, możliwości działania na różne sposoby. Drugim jest Afryka Północna, nastawiona na bardziej liniowe i skoncentrowane na fabule doświadczenie. Gra wprowadzi również sporo usprawnień np. dotyczących aktywnej pauzy, w tym kolejkowania działań i rozkazów.

Zobacz też: Dysk SSD do laptopa

Premiera Company of Heroes 3 została zaplanowana na 17 listopada 2022 roku w wersji na PC. Gra ukaże się na rynku w dwóch edycjach pudełkowych — premierowej oraz premium. Preordery są już dostępne!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.