Reżyser Company of Heroes 3 przedstawia graczom nowy zwiastun

Company of heroes 3

Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, dlatego przyszedł czas na zdradzenie graczom kilku szczegółów dotyczących Company of Heroes 3. Do sieci trafił najnowszy trailer, w którym reżyser gry opowiada o nowościach w swojej nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

Nowy trailer Company of Heores 3 z komentarzem

Trailer Company of Heores 3

David Littman, czyli reżyser Company of Heroes 3 zdradził w powyższym materiale kilka informacji na temat nadchodzącej gry od Relic Entertainment. Tytuł ten odda graczom do dyspozycji 4 grywalne frakcje, po 2 na obie strony konfliktu. Od początku gry dostępne będą USA, Wielka Brytania, Wermacht oraz niemieckie Afrika Korps. Gra obejmie dwa teatry działań wojennych.

Pierwszy to Włochy, gdzie gracze będą mogli poczuć pewien powiew otwartości, możliwości działania na różne sposoby. Drugim jest Afryka Północna, nastawiona na bardziej liniowe i skoncentrowane na fabule doświadczenie. Gra wprowadzi również sporo usprawnień np. dotyczących aktywnej pauzy, w tym kolejkowania działań i rozkazów.

Zobacz też: Dysk SSD do laptopa

Premiera Company of Heroes 3 została zaplanowana na 17 listopada 2022 roku w wersji na PC. Gra ukaże się na rynku w dwóch edycjach pudełkowych — premierowej oraz premium. Preordery są już dostępne!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!