Conan Exiles zmierza do Xbox Game Pass!

Conan Exiles

Dopiero co pisaliśmy, że Super Animal Royale trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, a już dowiedzieliśmy się o kolejnej grze zmierzającej do abonamentu Microsoftu. Tym razem mowa o Conan Exiles, czyli wieloosobowym survivalu z otwartym światem, który trafił na rynek w 2018 roku. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Conan Exiles pojawi się w Xbox Game Pass

Twórcy Conan Exiles właśnie poinformowali za pośrednictwem Twittera, że ich gra wkrótce trafi do subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty dodania produkcji do usługi Microsoftu, ale wiemy za to, że gdy już się w niej pojawi, to uruchomimy ją zarówno na konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S), jak i komputerach PC. O chmurze nic nie wspomniano.

Motywem przewodnim Conan Exiles jest przetrwanie; w grze czeka na nas cała masa zagrożeń m.in. ze strony warunków atmosferycznych, dzikich zwierząt i innych ludzi. Startujemy z niczym, ale szybko możemy zacząć konstruować różnego rodzaju narzędzia i uzbrojenie, a także wznosić skomplikowane budowle. Kiedy poznamy dokładną datę debiutu gry w Xbox Game Pass, to na pewno o tym napiszemy. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji