Kolejna gra od PlayStation niedługo otrzyma zapowiedź? Znany insider dzieli się informacjami

Concord

Po niemal roku od premiery pierwszego zwiastuna Concord gracze wciąż nie otrzymali zbyt wiele informacji o produkcji. Ta miała zostać zaprezentowana na styczniowym State of Play, jednak na wydarzeniu nie pokazano nic, co mogłoby mieć z nią związek. Teraz, dzięki informacjom znanego insidera dowiedzieliśmy się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni mamy poznać szczegóły dotyczące tytułu.

Concord już niedługo z nowymi szczegółami. Insider dzieli się informacjami

Concord — zwiastun

Concord zapowiedziany został niemal rok temu na jednym z pokazów State of Play i z miejsca przykuł uwagę fanów PlayStation. Choć zwiastun skupił uwagę wielu osób, to przez rok do growej prasy nie przedostały się żadne konkretne szczegóły dotyczące debiutanckiej produkcji Firewalk Studios.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na początku 2024 roku pojawiła się jednak iskierka nadziei w postaci wieści od znanego insidera z serwisu X/Twitter o nicku @billbil_kun. Użytkownik zdradził, że Sony ma zaprezentować na styczniowym State of Play nowe informacje dotyczące Concord. Tak się jednak nie stało, a na pokazie nie pojawiło się nic związanego z tym tytułem.

Użytkownik portalu Elona Muska powraca teraz jednak z nowymi wieściami w sprawie produkcji od jednego ze studiów PlayStation.

Po wielu miesiącach playtestów mamy dla Was coś nowego na temat drugiej zapowiedzi Concord od Firewalk Studios, które oczekiwane było na styczniowym State of Play

@billbil_kun w serwisie X/Twitter

W artykule na stronie Dealabs insider informuje, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni opublikowane mają zostać nowe szczegóły dotyczące Concord. Być może stanie to przy okazji PlayStation Showcase, które według plotek ma się odbyć jeszcze w maju. Billbil-kun podał również, że gra nie została pokazana w styczniu przez problemy ze stabilnością wersji na PC.

Tworzone przez Firewalk Studios Concord będzie kolejną, po świetnie ocenionym Helldivers 2, strzelanką dla wielu graczy na PlayStation. Według poprzednich doniesień insidera produkcja ma być mocno inspirowana Strażnikami Galaktyki z komiksowego uniwersum Marvela.

Do wszystkich tych informacji należy podchodzić jednak z rezerwą, gdyż są to jedynie spekulacje. Choć insider zawsze słynął ze swojej dużej wiarygodności, to należy pamiętać, że w przypadku pierwszego przecieku się pomylił.

Według pierwszego i na razie jedynego zwiastun premiera Concord planowana jest na 2024 rok. Gra ma trafić na PlayStation 5 oraz PC. Być może więc Sony zaskoczy graczy i jeszcze przed 2025 dostarczy fanom nowy tytuł.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.