PlayStation Showcase już niebawem? Pojawiły się informacje o nadchodzącym pokazie Sony

PlayStation Showcase

Co jakiś czas internet obiegają plotki dotyczące planowanego przez Sony pokazu PlayStation Showcase. Okazuje się, że wydarzenie może być bliżej, niż mogłoby się wydawać. Według najnowszych doniesień Japończycy szykują się na ogromny pokaz, który jest tuż za rogiem.

PlayStation Showcase podobno ma odbyć się jeszcze w maju 2024 roku

Według Jeffa Grubba, branżowego insidera, który specjalizuje się w dostarczaniu informacji o poczynaniach Sony, PlayStation Showcase ma odbyć się jeszcze w maju 2024 roku. W swojej niedawnej wypowiedzi zaznaczył on, że do wydarzenia w zasadzie zostały już tylko dni, a nie tygodnie czy miesiące.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najwyraźniej PlayStation Showcase odbędzie się w tym miesiącu. Jednakże szczerze mówiąc, nie wiem, czy będzie to w przyszłym tygodniu, czy w następnym. Równie dobrze może to być koniec miesiąca, ale nie zdziwię się, jak rzeczywiście stanie się to w przyszłym tygodniu. To się może wydarzyć w każdej chwili.

Jeff Grubb w podcaście Giant Bomb

Gracze z pewnością z niecierpliwością wyczekują kolejnego dużego pokazu Sony. Tym bardziej, że wcześniej mówiło się o rzekomej współpracy Japończyków z Rockstar Games. Ponadto nadal oficjalnie nic nie wiadomo o nowych produkcjach od wewnętrznych zespołów Sony, takich jak Naughty Dog, Sucker Punch, Guerrilla Games czy Bend Studio.

Oczywiście należy pamiętać, że powyższe spekulacje o majowym PlayStaion Showcase w żaden sposób nie zostały oficjalnie potwierdzone. Pozostaje zatem czekać na ogłoszenie Sony w tej sprawie.

Źródło: PlayStation Universe

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.