Genialna produkcja Remedy za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Nadchodzi kolejny czerwcowy weekend, a to oznacza, że Microsoft przedstawił najnowszą ofertę Xbox Free Play Days. Jak się okazuje, tym razem zainteresowani będą mogli sprawdzić tylko jedną, ale bardzo wysoko ocenianą produkcję. Otóż w ten weekend posiadacze konsol otrzymają możliwość zagrania w standardową edycję Control.

Control Standard Edition za darmo w ramach Xbox Free Play Days (8-11 czerwca)

Zwiastun Control

Co tydzień Microsoft przygotowuje nową ofertę Xbox Free Play Days, która pozwala subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate cieszyć się darmowym dostępem do wybranych tytułów. Tym razem, przez cały weekend zainteresowani będą mogli sprawdzić standardową edycję świetnie przyjętej gry studia Remedy – Control. W ramach oferty produkcja będzie dostępna za darmo do najbliższej niedzieli, czyli 11 czerwca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Xbox Series X

Cóż, wygląda na to, że tym razem Microsoft postawił na jakość, a nie ilość. A Wy co myślicie o najnowszej ofercie Xbox Free Play Days? Dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.