Miła niespodzianka: Costume Quest, Stacking i de Blob 2 za darmo w Xbox Store

Costume Quest

Kilka godzin temu pisaliśmy, że subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać bezpłatnie The Maw. Tak się jednak składa, że w Xbox Store udostępniono za darmo jeszcze trzy inne gry, choć tym razem dla wszystkich, czyli także osób bez płatnych abonamentów. Mowa o Costume Quest, Stacking i de Blob 2.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Costume Quest, Stacking i de Blob 2 za darmo w Xbox Store

Zwiastun Stacking

W japońskiej wersji Xbox Store udostępniono za darmo Costume Quest, Stacking i de Blob 2. Mimo innego regionu, gry można bez problemu odebrać także w Polsce.

  1. Pobierz Costume Quest z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Stacking z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  3. Pobierz de Blob 2 z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Aby zgarnąć wymienione gry za darmo, w pierwszej kolejności trzeba odwiedzić powyższe linki i zalogować się na swoje konto Xbox. Następnie na stronie każdej produkcji wystarczy wcisnąć zielony przycisk tuż pod jej okładką i potwierdzić procedurę odbioru, ponownie wybierając zielony przycisk, który tym razem wyświetli się w wyskakującym okienku.

Nie wiadomo, jak długo gry pozostają darmowe, dlatego warto dopisać je do swojego konta za pamięci. Oczywiście gdy już to zrobimy, to tytuły pozostaną z nami na zawsze i będzie można je odpalać o każdej porze dnia i nocy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z