The Maw za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

The Maw

Kilka dni temu dwie pierwsze gry z marcowego Games with Gold zostały udostępnione do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tak się jednak składa, że teraz abonenci mogą ściągnąć jeszcze jedną produkcję zupełnie za darmo. Mowa o The Maw, czyli całkiem ciekawiej przygodówce z 2009 roku.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

The Maw za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun The Maw

The Maw opowiada historię dwójki sympatycznych kosmitów, którzy próbują uciec przed oddziałem Galaktycznych Łowców Nagród. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim zwiedzać mało przyjazną planetę i walczyć z najróżniejszymi przeciwnikami.


Aby zgarnąć The Maw za darmo, będąc subskrybentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę gry w koreańskim Xbox Store. Następnie trzeba zalogować się na swoje konto z aktywnym abonamentem i wcisnąć duży zielony przycisk z ikonką „GOLD” umiejscowiony tuż pod okładką gry. Po wykonaniu tej czynności będzie można już uruchomić ją na Xboxie 360, Xboxie One lub konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Nie wiadomo, jak długo The Maw pozostaje darmowe, dlatego lepiej dopisać produkcję do swojego konta zawczasu. Pod koniec warto wspomnieć, że gra ukazała się również na Xboxie 360, a to oznacza, że zostanie ona z nami już na zawsze. Mówiąc prościej: będzie można grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.