Najnowsza aktualizacja Counter Strike 2 już dostępna! Łatka eliminuje ważny błąd i poprawia wydajność

Counter Strike 2

Niedawno miała miejsce premiera Counter-Strike 2. Gra zaliczyła niezwykle udany start, a w szczytowym momencie, przy tytule jednocześnie bawiło się ponad 1,2 miliona graczy. Valve wypuściło już pierwszą aktualizację, która, choć nie jest ogromna, naprawia ważne błędy w CS2.

Aktualizacja Counter Strike 2 naprawia błąd z hitboxami i przyśpiesza kręcenie nożem

Twórcy Counter Strike 2 wypuścili już pierwszą aktualizację do nowej odsłony strzelanki. Jak głosi opis patcha, naprawiony został między innymi problem z hitboxami. Gracze zgłaszali bowiem, że podczas kucania, gdy postać spoglądała w dół (np. przy podkładaniu bomby), gra nie zaliczała trafień w głowę.

Poza tym Valve naprawiło kręcenie nożem, które według wielu osób nie wydawało się tak szybkie, jak w CS:GO. Deweloperzy zajęli się również błędami związanymi z animacją broni czy poprawnym wyświetlaniem modelu postaci podczas celowania przez lunetę. Naprawiono także ogólną stabilność i wydajność gry, a także wyeliminowano kilka usterek na mapach Mirage, Vertigo oraz Nuke.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Na zakończenie przypomnijmy, że Valve udostępniło Counter Strike 2 pod koniec zeszłego miesiąca, 28 września 2023. Warto dodać, że w grze pojawiło się sporo nowości, w tym długo wyczekiwana mapa Inferno czy system MR12.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.