Counter Strike 2 notuje rewelacyjny start! Tłumy graczy sprawdzają nową wersję FPS-a od Valve

Counter Strike 2

Dziś z samego rana informowaliśmy, że Valve w dość niespodziewany sposób wypuściło aktualizację do CS:GO, która de facto zastępuje obecną pozycję, długo wyczekiwanym Counter Strike 2. Nie dziwi więc, że spore grono graczy postanowiło sprawdzić, cóż takiego przygotowali deweloperzy odpowiedzialni za ten tytuł. Mając to na uwadze, można stwierdzić, że takie startu pozazdrościć może niemal cała branża.

Counter Strike 2 z ponad milionem graczy jednocześnie

Counter Strike 2
Counter Strike 2

Według statystyk przekazywanych przez SteamDB Counter Strike 2 to obecnie najchętniej ogrywana produkcja na platformie Valve. W szczytowym momencie tytuł ten przykuł do siebie 1,265 miliona graczy jednocześnie, znacząco odskakując pozostałym grom dostępnym na platformie.

Nawet w momencie pisania tego newsa w nową wersję popularnej strzelanki zagrywa się około 1,250 milionów graczy i wiele wskazuje na to, że obecny rekord zostanie pobity jeszcze dzisiaj. Dysproporcja pomiędzy drugą w rankingu popularności DOTĄ 2 wynosi obecnie ponad 800 tysięcy osób.

Przeczytaj też: Telefon do 400 zł

Przyglądając się statystyką widać, że zainteresowanie marką Counter Strike nadal jest ogromne i wiele też wskazuje na to, że nowa odsłona tego kultowego FPS-a utrzyma ten trend. Dołożyliście cegiełkę do tak dużego sukcesu CS 2? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.