Counter Strike 2 – pliki gry wyciekły do sieci. Gracze mogą sprawdzić betę bez zaproszenia od Valve

Counter-Strike 2

W ostatnim czasie społeczność skupiona wokół Counter Strike Global Offensive przeżywała ogromne poruszenie po ujawnieniu plotek dotyczących nowej odsłony popularnej. Przedwczoraj Valve oficjalnie zaprezentowało Counter Strike 2, opisując dokładnie jakich zmian mogą spodziewać się gracze. Przy okazji wystartowały zamknięte beta testy gry, przeznaczone tylko wybranym osobom, lecz teoretycznie zabezpieczone pliki znalazły się już w internecie i są dostępne do pobrania.

Pliki zamkniętej bety Counter Strike 2 pojawiły się na Torrentach

Według najnowszych informacji, które zaczęły pojawiać się w sieci jedna z osób, która uzyskała dostęp do zamkniętej bety Counter Strike 2, postanowiła udostępnić jej pliki publicznie w sieci. Oznacza to, że każdy zainteresowany, który wie, skąd je pobrać może to zrobić i na własną rękę przetestować efekty prac Valve.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na chwilę obecną jedyną dostępną formą rozgrywki jest ta offline, jednak udostępnienie modułu sieciowego jest zapewne kwestią czasu.

Counter Strike 2 – trailer Leveling Up The World

Warto w tym miejscu podkreślić, że Valve oficjalnie ogłosiło, że obecnie dostęp do bety mają wyłącznie wyznaczeni gracze, jednocześnie przestrzegając wszystkich zainteresowanych przed potencjalnymi oszustami.

Na Twitterze i innych social mediach zaczęły bowiem pojawiać się liczne posty, w których oszuści oferowali specjalne klucze uprawniające do bety Counter Strike 2.

Przeczytaj też: Smartfon do 1000 zł — najlepsze modele

Valve zapewne dość szybko zabierze się za usuwanie plików Counter Strike 2 z sieci, jednak w takich przypadkach niezwykle ciężko jest pozbyć się problemu w stu procentach. Osobom zainteresowanym radzimy uważać na wszelkie ofert dotyczące wygrania lub zakupienia dostępu do beta testów i przestrzegamy przed pobieraniem plików z nieznanego źródła.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.