Counter-Strike 2 oficjalnie zapowiedziane! Gra zadebiutuje jeszcze tego lata

Counter-Strike 2

Plotki na temat następcy Counter Strike: Global Offensive pojawiały się już od jakiegoś czasu, ale nadal brakowało oficjalnej zapowiedzi gry. Ta przyszła dopiero dziś i wraz z nią dowiedzieliśmy się, że Counter-Strike 2 zadebiutuje jeszcze tego lata. Valve postanowiło opowiedzieć więcej o nadchodzącej produkcji w trzech filmach umieszczonych na YouTube.

Valve oficjalnie zapowiada Counter-Strike 2

Counter-Strike 2: Leveling Up The World

Co najważniejsze, Counter-Strike 2 będzie darmową aktualizacją do Counter-Strike: Global Offensive. Valve zapowiada, że w porównaniu do poprzedniczki gra wzbogaci się o nowe funkcje oraz aktualizacje mające trwać wiele lat. Jednocześnie firma poinformowała również graczy o limitowanych testach produkcji, o których więcej można przeczytać w tym miejscu.

Wraz z zapowiedzią opublikowano też trzy zwiastuny gry. Poza tym zalinkowanym powyżej dwa inne można znaleźć tutaj.

Warto także wspomnieć, że Counter-Strike 2 doczeka się odświeżenia znanych już fanom serii map. Wykorzystane w tym celu zostaną narzędzia silnika Source 2 oraz funkcje renderingu.

Zobacz też: Tani PS Plus, PS Plus w promocji

Counter-Strike 2 zadebiutuje latem 2023 roku. Nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty premiery gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.