Gigantyczna aktualizacja Counter-Strike 2 już dostępna! Dostęp do bety może otrzymać (prawie) każdy

Counter Strike 2

Kiedy w marcu pojawiła się zapowiedź Counter-Strike 2, tylko wybrani gracze mogli dołączyć do zamkniętych beta testów gry. Dzisiaj jednak mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów produkcji. Valve nie tylko wprowadziło do CS2 ogromną aktualizację, ale też chce maksymalnie zwiększyć liczbę graczy, którzy przetestują tytuł.

Counter Strike 2 – nowa aktualizacja i szerszy dostęp do testów

Counter-Strike 2: Beyond Global

Wrzesień rozpoczął się zaiście dobrze dla graczy oczekujących na premierę Counter-Strike 2. Valve przygotowało sporo zmian – pojawiła się odświeżona, długo wyczekiwana mapa Inferno, a do tego oficjalne mecze będą nieco krótsze. Wprowadzono system MR12, dzięki czemu liczba rund w meczach turniejowych będzie wynosić 24 zamiast 30.

Kolejną nowością są rangi w trybach turniejowych, które od teraz nie będą już ogólne, a osobne dla każdej mapy. Zmiany pojawiły się też w trybie Premier. Wyniki zmagań będą zaliczane do nowego rankingu graczy, który będzie aktualizowany co sezon. Co więcej, swoją pozycję będzie można sprawdzić zarówno wśród znajomych i w regionie, jak i na całym świecie.

Do tego, jak można wyczytać na oficjalnym blogu CS, twórcy poszerzają dostęp do zamkniętych beta testów. Otrzymanie zaproszenia nie powinno być trudne:

Dodatkowo, dziś rozpoczynamy proces zapraszania jak największej liczby kwalifikujących się graczy do testów. Aby otrzymać zaproszenie do limitowanego testu CS2, gracze muszą posiadać status CS:GO Prime, aktywną rangę turniejową i rozgrywać większość swoich oficjalnych meczów w jednym z regionów, w których dostępny jest limitowany test.

Valve

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Niestety nadal nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje CS2. Oficjalnie premiera miała odbyć się w tegoroczne lato – do jego końca pozostały już tylko 3 tygodnie, dlatego miejmy nadzieję, że Valve dotrzyma słowa!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.