Sposoby na tani PS Plus Essential, Extra i Premium – kup subskrypcję do 510 zł taniej!

Tani PS Plus

PlayStation Plus to subskrypcja Sony, która funkcjonuje w naszym kraju w aż trzech wariantach. Jej miesięczne ceny zaczynają się od 37 zł, a kończą na aż 70 polskich złotych. Dobra wiadomość jest jednak taka, że wcale nie trzeba tyle płacić, aby móc cieszyć się tymi abonamentami.

W niniejszym poradniku pokażemy ci jak kupować tani PS Plus Essential, Extra oraz Premium w pełni legalnie i bezpiecznie. Przygotowane przez nas sposoby zadziałają na każdym koncie – u nowych, obecnych oraz powracających użytkowników.

Subskrypcja PlayStation Plus jest dostępna w trzech wariantach:

  • Essential (zapewnia m.in. dostęp do 2-4 darmowych gier co miesiąc i możliwość grania online)
  • Extra (zapewnia wszystko, co abonament Essential, plus dostęp do katalogu setek gier)
  • Premium (zapewnia wszystko, co abonament Extra, plus dostęp do katalogu klasyków, czasowych dem i grania w chmurze)

Sposoby w niniejszym poradniku bazują na kartach podarunkowych do PlayStation Store, które w zewnętrznych sklepach można kupić dużo taniej niż u oficjalnych dystrybutorów. Dzięki temu możemy nabyć np. 200 zł do PS Store, płacąc jedynie 170 zł, a zatem realnie obniżając cenę dowolnego wariantu subskrypcji PlayStation Plus.

Tani PS Plus w promocji – wybierz, który wariant subskrypcji chcesz kupić

Jak już wspomnieliśmy, w Polsce Sony oferuje trzy warianty subskrypcji PlayStation Plus: Essential, Extra i Premium. Aby od razu przejść do poradników dopasowanych do konkretnego abonamentu, wybierz jedną z poniższych opcji.

Możesz też odnaleźć stosowną sekcję samodzielnie, ale wciśnięcie konkretnego przycisku od razu zabierze cię w odpowiednie miejsce.

Tani PS Plus Essential – 5 sposobów

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji w promocyjnej cenie chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Tani PS Plus Extra – 5 sposobów

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji w promocyjnej cenie chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Tani PS Plus Premium – 5 sposobów

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji w promocyjnej cenie chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Tani PS Plus – podsumowanie poradnika

To by było na tyle w naszym poradniku na tani PS Plus Essential, Extra i Premium. Wszystkie opisane w artykule sposoby są w pełni legalne, sprawdzone i bezpieczne – mimo że nie są one aż tak korzystne jak w przypadku metod na taniego Game Passa Ultimate, to i tak pozwalają zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy.

Chcesz kupować taniej w PS Store? Zobacz, jak zyskać 15% rabatu w sklepie PlayStation na wszystko

Promocje na PS Plus ze strony Sony nie zdarzają się często, jednak nasz poradnik pozwala kupić abonament dużo taniej o każdej porze dnia i nocy. Innymi słowy, sposoby tu opisane są aktualne przez 365 dni w roku.

Masz jakieś pytania co do któregoś sposobu? Śmiało zadaj je w komentarzach poniżej – na pewno pomożemy!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.