Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z rewelacyjnym wynikiem! Twórcy chwalą się sprzedażą gry

Crash Bandicoot

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutiowało na rynku w 2017 roku. Okazuje się jednak, że odświeżona trylogia dawnej maskotki PlayStation cały czas znajduje chętnych nabywców. Twórcy bowiem właśnie pochwalili się przekroczeniem kolejnego kamienia milowego sprzedaży.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy szczyci się świetną sprzedażą

Na oficjalnym profilu crash Bandicoot w serwisie X, pojawiła się informacja, że trylogia N. Sane Trilogy rozeszła się w liczbie 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Trzeba przyznać, że wynik jest bardzo dobry i niejedna produkcja mogłaby go pozazdrościć. Ponadto warto zaznaczyć, że trylogia z Crashem w roli głównej cały czas znajduje chętnych nabywców, pomimo tego, że od jej premiery minęło już 7 lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz odświeżonej trylogii pierwszych trzech części, Activision wydało także wyśmienite Crash team Racing: Nitro Fueled oraz czwartą część przygód znanego jamraja, zatytułowaną Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Kolejną pozycją z serii było wieloosobowe Crash Bandicoot: On The Run, jednakże tytuł nie odniósł sukcesu.

Pozostaje mieć nadzieję, że tak dobry wynik trylogii Crasha Bandicoota skłoni Activision do opracowania kolejnej gry z serii opartej na klasycznym platformowym modelu rozgrywki. Póki co jednak wydawca milczy w tej kwestii.

A Wy graliście w N. Sane Trilogy? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.