Żywot Crash Bandicoot: On the Run! zmierza ku końcowi. Activision i King ogłaszają zamknięcie serwerów

Crash Bandicoot On the Run

Fani gier mobilnych nie będą zadowoleni, a miłośnikom Crasha pozostanie już tylko czekać na debiut zapowiedzianego ostatnio Team Rumble. Activision i King oficjalnie zapowiedzieli wyłącznie serwerów Crash Bandicoot: On the Run!

Koniec Crash Bandicoot: On the Run!

Zwiastun Crash Bandicoot: On the Run!

Crash Bandicoot: On the Run! reprezentuje popularny kiedyś gatunek „endless runnerów”. Główny bohater biegnie po prostu przed siebie, a zadanie gracza polega na omijaniu znajdujących się na drodze przeszkód. Gatunkowi rozgłos zapewniło przede wszystkim Subway Surfers.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety King nie udało się najwyraźniej odnieść sukcesu tego pokroju. Firma ogłosiła bowiem, że bardzo przyjemnie pracowało im się nad tym tytułem, ale zdecydowali o wyłączeniu serwerów. Od wczoraj nie można już kupować nic w wewnętrznym sklepie, a 16 lutego 2023 roku serwery zostaną zamknięte.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

Activision i King mają oczywiście pod swoimi skrzydłami wiele gier mobilnych. Przy tak dużej ilości trudno spodziewać się, żeby każdy okazywał się ogromnym sukcesem. Zespół odpowiedzialny wcześniej za mobilnego Crasha Bandicoota prawdopodobnie zostanie oddelegowany do innych projektów i może niedługo wypuści kolejną grę na smartfony.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.