Żywot Crash Bandicoot: On the Run! zmierza ku końcowi. Activision i King ogłaszają zamknięcie serwerów

Crash Bandicoot On the Run

Fani gier mobilnych nie będą zadowoleni, a miłośnikom Crasha pozostanie już tylko czekać na debiut zapowiedzianego ostatnio Team Rumble. Activision i King oficjalnie zapowiedzieli wyłącznie serwerów Crash Bandicoot: On the Run!

Koniec Crash Bandicoot: On the Run!

Zwiastun Crash Bandicoot: On the Run!

Crash Bandicoot: On the Run! reprezentuje popularny kiedyś gatunek „endless runnerów”. Główny bohater biegnie po prostu przed siebie, a zadanie gracza polega na omijaniu znajdujących się na drodze przeszkód. Gatunkowi rozgłos zapewniło przede wszystkim Subway Surfers.

Niestety King nie udało się najwyraźniej odnieść sukcesu tego pokroju. Firma ogłosiła bowiem, że bardzo przyjemnie pracowało im się nad tym tytułem, ale zdecydowali o wyłączeniu serwerów. Od wczoraj nie można już kupować nic w wewnętrznym sklepie, a 16 lutego 2023 roku serwery zostaną zamknięte.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

Activision i King mają oczywiście pod swoimi skrzydłami wiele gier mobilnych. Przy tak dużej ilości trudno spodziewać się, żeby każdy okazywał się ogromnym sukcesem. Zespół odpowiedzialny wcześniej za mobilnego Crasha Bandicoota prawdopodobnie zostanie oddelegowany do innych projektów i może niedługo wypuści kolejną grę na smartfony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z