Kolejne świetne gry Activision Blizzard coraz bliżej Xbox Game Pass?! Wiele na to wskazuje

Xbox Game Pass

Od momentu finalizacji umowy przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft gracze nie doczekali się jeszcze zbyt wielu gier, które miały trafić do abonamentu Xbox Game Pass. Jak na razie jedyną taką pozycją jest Diablo 4, co dla niektórych może być niemałym rozczarowaniem. Nowe poszlaki wskazują jednak, że niebawem może się to zmienić, a wskazują na to ostatnie ruchy giganta z Redmond, które zauważone zostały w Xbox Store.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy niebawem może trafić do Xbox Game Pass

Crash Bandicoot
Crash Bandicoot

W pecetowej wersji Xbox Store pojawiła się w ostatnim czasie kultowa Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, która do tej pory nie była tam dostępna. Dodanie kolekcji trzech kultowych gier ze zwariowanym jamrajem w roli głównej sprawiło, że wiele osób spodziewa się, iż w najbliższym czasie wreszcie doczekamy się wyczekiwanego przez wielu dodania kolejnych gier Activision Blizzard do Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeszcze w połowie kwietnia informowaliśmy, że podobne ruchy zostały zauważone w przypadku Spyro Reignited Trilogy, które także pojawiło się w Xbox Store na komputerach osobistych. Wiele wskazuje więc na to, że producent Xboxów szykuje się coraz bardziej do udostępnienia gier od przejętego Activision w ramach swojego flagowego abonamentu.

Na razie jednak nie sposób ocenić, kiedy w ogóle to nastąpi, a sam Microsoft nie kwapi się z podawaniem żadnych konkretnych terminów. Pozostaje więc czekać i liczyć, że wydarzy się to prędzej lub później. W końcu producent Xboxów zarzekał się, iż doda część z gier Activision Blizzard do Xbox Game Pass jeszcze w 2024 roku…

Źródło: Xbox Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.