Kultowe gry mogą wkrótce trafić do Xbox Game Pass! To jedne z najlepszych remasterów wszech czasów

Xbox Game Pass

Przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft otworzyło producentem Xboxów dosyć szerokie możliwości w zakresie gier, które w przyszłości mogą trafić do Xbox Game Pass. Ostatnio nawet świetnym tego przykładem jest Diablo 4, które sprawiło, że właśnie konsole giganta z Redmond stały się „platformą numer jeden” dla tej pozycji. Najnowsze informacje wskazują, że niebawem najpopularniejsza platforma subskrypcja doczeka się wyjątkowo atrakcyjnej pozycji.

Spyro Reignited Trilogy już niebawem może trafić do Xbox Game Pass

Spyro Reignited Trilogy — trailer

Serwis True Achievements wskazuje, że najnowsze aktualizacje w Microsoft Store sugerują, iż jedna z popularniejszych platformówek w ostatnim czasie, czyli Spyro Reignited Trilogy może trafić do Xbox Game Pass. O planach tych ma dokładnie wskazywać pojawienie się tej pozycji w sklepie na PC, co niemal zawsze zwiastuje dodanie konkretnej pozycji do abonamentu „Zielonych”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Portal wskazuje w tym przypadku, że lista osiągnięć dla wszystkich platform jest taka sama, a to samo w sobie może być dla wielu sporym rozczarowaniem.

Niemniej jednak sama marka Spyro jest szalenie popularna, a wydana w 2019 roku kolekcja całkowicie odświeżonych klasyków okazała się prawdziwym sukcesem. Z jednej strony starsi gracze pamiętający czasy oryginalnych odsłon mogli jeszcze raz przeżyć tę przygodę, a z drugiej zupełnie nowe grono odbiorców zyskało możliwość poznania tych produkcji w nieco bardziej „zjadliwej” współcześnie formie.

Na pewno Xbox Game Pass zyskałby na obecności Spyro Reignited Trilogy, zwłaszcza że mowa o naprawdę popularnych i cenionych grach. Mając na uwadze zapewnienia Microsoftu, to dodanie tej kolekcji prędzej czy później nastąpi. Na razie jednak trudno oczekiwać jakichkolwiek konkretnych terminów.

Źródło: True Achievements

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.