Nowy Crash Bandicoot z rychłą zapowiedzią? Oficjalny profil na Twitterze podgrzewa atmosferę!

Crash Bandicoot

Jakiś czas temu informowaliśmy o przeciekach dotyczących dwóch nowych produkcji z serii Crash Bandicoot. Jedną z nich miał być skupiony na rozgrywce sieciowej spin-off i wszystko wskazuje na to, że to właśnie o nim usłyszymy dziś w nocy podczas konferencji The Game Awards 2022. Grę ma przygotowywać studio Toys for Bob.

Crash Bandicoot Wumpa League z zapowiedzią na The Game Awards?

So… what's everyone doing tomorrow?

— Crash Bandicoot (@CrashBandicoot) December 8, 2022

So… what's everyone doing tomorrow?

— Crash Bandicoot (@CrashBandicoot) December 8, 2022

Wcześniejsze niepotwierdzone informacje donosiły, że Crash Bandicoot Wumpa League ma być grą multiplayer skupioną na rywalizacji dwóch czteroosobowych grup. Według przecieków ta polegać będzie na zbieraniu rozrzuconych po całej mapie owoców, a w wykonaniu tego zadania zawodnikom pomóc mają specjalne umiejętności oraz umożliwiający łatwiejsze przemieszczanie się z punktu do punktu glider.

Teraz oliwy do ognia postanowił dolać oficjalny profil Crash Bandicoot na Twitterze, pytając fanów o ich plany na jutro. Na tweeta odpowiedział producent i gospodarz The Game Awards Geoff Keighley, pisząc „organizować The Game Awards, a wy?”

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier?

Korespondencja może dawać nadzieję na zapowiedź nowego Crasha już dziś w trakcie trwania wydarzenia. Warto wspomnieć, że czekamy na to od 2020 roku, gdy światło dzienne ujrzał Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z