Nowy Crash Bandicoot z rychłą zapowiedzią? Oficjalny profil na Twitterze podgrzewa atmosferę!

Crash Bandicoot

Jakiś czas temu informowaliśmy o przeciekach dotyczących dwóch nowych produkcji z serii Crash Bandicoot. Jedną z nich miał być skupiony na rozgrywce sieciowej spin-off i wszystko wskazuje na to, że to właśnie o nim usłyszymy dziś w nocy podczas konferencji The Game Awards 2022. Grę ma przygotowywać studio Toys for Bob.

Crash Bandicoot Wumpa League z zapowiedzią na The Game Awards?

Wcześniejsze niepotwierdzone informacje donosiły, że Crash Bandicoot Wumpa League ma być grą multiplayer skupioną na rywalizacji dwóch czteroosobowych grup. Według przecieków ta polegać będzie na zbieraniu rozrzuconych po całej mapie owoców, a w wykonaniu tego zadania zawodnikom pomóc mają specjalne umiejętności oraz umożliwiający łatwiejsze przemieszczanie się z punktu do punktu glider.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz oliwy do ognia postanowił dolać oficjalny profil Crash Bandicoot na Twitterze, pytając fanów o ich plany na jutro. Na tweeta odpowiedział producent i gospodarz The Game Awards Geoff Keighley, pisząc „organizować The Game Awards, a wy?”

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier?

Korespondencja może dawać nadzieję na zapowiedź nowego Crasha już dziś w trakcie trwania wydarzenia. Warto wspomnieć, że czekamy na to od 2020 roku, gdy światło dzienne ujrzał Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.