Crash Bandicoot Wumpa League na pierwszym gameplayu. Toys for Bob pracuje nad grą multiplayer

Crash Bandicoot

W połowie września znany w branży gier wideo insider zabrał głos w sprawie nowych produkcji z serii Crash Bandicoot. Pojawiła się wtedy informacja, że trwają prace nad dwoma różnymi tytułami. Dzięki najnowszemu przeciekowi poznaliśmy szczegóły jednego z tych projektów.

Fragment rozgrywki z Crash Bandicoot Wumpa League

Gameplay z Crash Bandicoot Wumpa League

Liam Robertson opublikował na swoim katale film dedykowany Crash Bandicoot Wumpa League, nowej grze multiplayer od dewelopera Toys for Bob. Insider zdradza w powyższym materiale wszystkie znane mu na temat tego tytułu szczegóły i przedstawia pierwszy fragment rozgrywki z bardzo wczesnego etapu produkcji.

Crash Bandicoot Wumpa League ma być competitive multiplayerem, gdzie rywalizować będą ze sobą czteroosobowe grupy. Zadaniem obu drużyn będzie zbieranie w swojej bazie rozrzuconych po obszernej mapie owoców. W osiągnięciu celu pomogą im różne umiejętności oraz glider do łatwiejszego przemieszczania się z punktu do punktu.

Przeczytaj też: Gry survival na PC i konsole

Liam Robertson niestety nie mówi o potencjalnej dacie premiery. Projekt został podobno wstrzymany, kiedy Toys for Bob zaczęło pomagać przy Call of Duty. Activision sugerowało jednak ostatnio, że podczas The Game Awards 2022 możemy zobaczyć zapowiedź związaną z Crashem. Może właśnie 8 grudnia oficjalnie dowiemy się o Wumpa League.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!