Crash Team Rumble na pełnej akcji animacji. Twórcy prezentują intro swojej nadchodzącej gry

Crash Team Rumble

Od zapowiedzi Crash Team Rumble na gali The Game Awards 2022 minęło już trochę czasu, jednak w ostatnio twórcy zdradzili nieco więcej konkretów na temat swojego projektu. Jedną z takich informacji jest ogłoszona kilka dni temu oficjalna data premiery tej produkcji. Teraz zaś otrzymaliśmy całkiem wyrazisty materiał prezentujący animowane intro.

Crash Team Rumble już od samego intro zapowiada się jako produkcja pełna akcji

Udostępniony materiał przedstawia niemal dokładnie to, czego spodziewać mogą się gracze oczekujący na debiut Crash Team Ruble. Wideo zdaje się kwintesencją tego, co na przestrzeni lat oferowały gry z jamrajem pasiastym w roli głównej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście poza Crashem w intro nie zabrakło wielu innych znanych postaci, które widocznie zapomniały o starych zwadach i ramię w ramię stają do dynamicznych starć 4 kontra 4.

Przeczytaj też: Laptop do 6000 zł — najlepsze modele

Bazując na komentarzach, które pojawiły się na podstawie ostatnich beta testów, można spodziewać się, że Crash Team Rumble zaoferuje nie najgorszą zabawę i to nawet dla osób, które na co dzień nie są wielkimi entuzjastami tej marki. Pozostaje jednak pytanie, czy będzie to pozycja, która zdoła przyciągnąć do siebie graczy na dłużej niż tylko na sporadyczne mecze rozgrywane od czasu do czasu?

Tego zapewne dowiemy się po premierze, która nastąpi już 20 czerwca 2023 roku. Produkcja zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.