Crash Team Rumble z datą premiery! Sieciowy spin-off popularnej serii platformówek zaskakuje niską ceną

Crash Team Rumble

Kilka godzin temu do sieci trafił krótki fragment rozgrywki z Crash Team Rumble, czyli nastawionego na sieciowe starcia spin-offu popularnej serii platformówek. Wspomniany gameplay z pewnością nie uszedł również uwadze firmie Activision. Wydawca najwyraźniej postanowił nie czekać na kolejny wyciek i ujawnił dokładną datę premiery nadchodzącej produkcji studia Toys for Bob.

Activision ujawniło dokładną datę premiery Crash Team Rumble na konsolach PlayStation i Xbox

Crash Team Rumble – gameplay

Activision poinformowało, że Crash Team Rumble zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 20 czerwca 2023 roku. Graczy z pewnością miło zaskoczy również cena nadchodzącej produkcji studia Toys for Bob. Standardowa wersja gry została bowiem wyceniona na 29,99 dolarów (ok. 130 złotych), a Edycja Deluxe na 39,99 dolarów (ok. 175 złotych).

Ponadto w dniach 20-24 kwietnia odbędzie się zamknięta beta Crash Team Rumble. Testy będą skierowane do graczy, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Podczas wydarzenia użytkownicy będą natomiast mogli przetestować umiejętności takich postaci jak Crash, Coco, Tawna, Neo Cortex oraz Dingodile. Deweloperzy podkreślają, że każdy z bohaterów będzie mógł pochwalić się unikalnymi ruchami i zdolnościami.

Zobacz też: Sposoby na tani PS Plus

Na koniec warto przypomnieć, że w Crash Team Rumble rozgrywka będzie polegać na starciach pomiędzy dwoma 4-osobowymi zespołami. Podczas zabawy użytkownicy będą natomiast starali się przejąć kontrolę nad obszarami na mapie. W tym celu gracze będą musieli zdobywać owoce Wumpa i przenosić je do swojej bazy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.