Crash Team Rumble na pierwszym fragmencie gameplayu. Krótki przeciek przedstawia wyczekiwaną grę

Crash team rumble

Podczas ubiegłorocznej gali The Game Awards otrzymaliśmy pierwszy konkretny zwiastun Crash Team Rumble, jednak od tamtego czasu nie pojawiły się żadne konkretne wieści na temat tego tytułu. Jedyne, na czym można było się opierać, były niepotwierdzone wieści, według których tytuł ten zadebiutuje w stosunkowo niedalekiej przyszłości. Nowa poszlaka wskazuje, że faktycznie coś może być na rzeczy.

Crash Team Rumble na pierwszym fragmencie gameplayu

CRASH TEAM RUMBLE SPOILERS

NAH THIS GAME GONNA BE CRAZY!!!!!!! pic.twitter.com/63ok0pcJpv

— Fake Crash (@mr_evaporation) March 21, 2023

CRASH TEAM RUMBLE SPOILERS

NAH THIS GAME GONNA BE CRAZY!!!!!!! pic.twitter.com/63ok0pcJpv

— Fake Crash (@mr_evaporation) March 21, 2023

Na twitterowym profilu Fake Crash pojawiło się krótkie wideo przedstawiające fragment rozgrywki pochodzący bezpośrednio z Crash Team Rumble. Widać na nim końcówkę starcia pomiędzy dwiema drużynami oraz ekran informujący o wygranym starciu.

Postać Crasha sterowana przez gracza nie dość, że musi zbierać owoce, to dodatkowo stara się zdawać obrażenia członkowi przeciwnej drużyny. Ciekawie wygląda pojawiający się na początku filmu laser, który zdaje się dodatkowym modyfikatorem ułatwiającym bądź utrudniającym rozgrywkę danemu zespołowi.

Przeczytaj też: Gry z otwartym światem

Bardzo możliwe, iż przedstawiony fragment pochodzi bezpośrednio z testów Crash Team Rumble, a sama produkcja faktycznie jest bliska ukończenia. Na ten moment jednak nie jest to nic pewnego, dlatego do momentu oficjalnego komunikatu ze strony Activision trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.