Oficjalna zapowiedź Crash Team Rumble podczas The Game Awards 2022. Mamy pierwszy zwiastun

Crash Team Rumble

Wielokrotnie słyszeliśmy ostatnio plotki o nowym Crashu. W branży mówiło się o Crash Bandicoot Wumpa League, a w pewnym momencie wyciekł nawet fragment rozgrywki z bardzo wczesnego etapu produkcji. Teraz mamy za soba oficjalną zapowiedź tego tytułu od Activision.

Pierwszy zwiastun Crash Team Rumble

Zwiastun Crash Team Rumble

Chociaż nazwa w międzyczasie uległa zmianie, koncepcja gry pozostaje zgodna z tym, o czym opowiadali ostatnio insiderzy. Activision odstawia na razie na bok przygodę dla jednej osoby i pracuje nad spin-offem oferującym rywalizację pomiędzy czteroosobowymi drużynami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powrót Crasha Bandicoota okazał się sporym sukcesem, nowe gry przyjęto z otwartymi ramionami, więc Team Rumble zyska prawdopodobnie uwagę fanów serii. Rynek gier multiplayer jest aktualnie pełny różnego rodzaju produkcjami i zabranie graczy od Warzone czy Overwatcha może być trudnym zadaniem.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Niestety na razie wiemy jedynie, że Crash Team Rumble ma zadebiutować w 2023 roku. Nie dostaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery. Gracze muszą więc uzbroić się w cierpliwość i nacieszyć krótkim, pełnym akcji zwiastunem.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.