Crisis Core Final Fantasy VII Reunion z dość zabawną wpadką. Square Enix znowu to zrobiło

Crisis Core Final Fantasy VII Reuniona

Jedną z ciekawszych premier w grudniu bieżącego roku jest Crisis Core Final Fantasy VII Reunion, które w odświeżony sposób opowiada historię Zacka Faira. Square Enix dołożyło wszelkich starań, aby dopracować ten tytuł w jak największym stopniu, co z resztą widać gołym okiem. Mimo tej pieczołowitości deweloperzy zaliczyli dość zabawną wpadkę, która zdarzyła się im także w przeszłości.

Crisis Core Final Fantasy VII Reunion — Square Enix dodało do gry obrazy ze znakiem wodnym

Crisis Core Final Fantasy VII Reunion znak wodny
Crisis Core Final Fantasy VII Reunion — znak wodny na jednym z obrazów

Jak donosi portal Kotaku w ósmy rozdziale gry, gdy trafimy do rezydencji Shinra natrafić można na malunki, które zawierają znak wodny portalu Getty Images. Jednym z dzieł, które w ten sposób trafiło do gry jest obraz Johna Crowthera z 1881 roku, który przedstawia Lufgate Circus w Londynie. Poza tym pracownikom redakcji udało się znaleźć co najmniej trzy takie zabawne przypadki.

Przeczytaj też: Najlepsze gry roguelike

Square Enix nie odniosło się na ten moment do całej sprawy, lecz zapewne grafiki niebawem powinny zostać podmienione. W tym miejscu warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy firma zaliczyła tego typu wpadkę. Podobnie było w przypadku premiery Kingdom Hearts III, gdzie bardziej spostrzegawczy gracze dopatrzyli się znaku wodnego na jednym z obrazów, który trafił do finalnej wersji gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z