CrossfireX wkrótce z wyłączonymi serwerami. Twórcy odetną też dostęp do kampanii dla jednego gracza

CrossfireX

CrossfireX był hucznie zapowiadanym projektem, z którego ostatecznie niewiele wynikło. Nieudana strzelanka wkrótce zakończy swój żywot. Ogłoszenie wyłączenia serwerów przypadło na chwilę przed rocznicą premiery gry.

Serwery CrossfireX zostaną wyłączone w maju

W dzisiejszym ogłoszeniu deweloperzy odpowiedzialni za CrossfireX poinformowali o zakończeniu wsparcia dla gry. Wszelka związana z nią sprzedaż w Xbox Store została zakończona, a zakupy dokonane w ciągu ostatnich 14 dni kwalifikują się od dziś do uzyskania zwrotu. Decyzja oznacza też brak dalszego dodawania nowej zawartości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

CrossfireX oficjalnie przestanie działać już 18 maja 2023 roku. Wyłączenie serwerów wiąże się dodatkowo z utratą dostępu do kampanii dla jednego gracza, która także będzie funkcjonować tylko jeszcze przez około trzy miesiące.

Zobacz też: Najlepsze gry MOBA

Warto wspomnieć, że gra już jakiś czas temu została oznaczona do usunięcia z Game Passa. Ogłoszenie o zaprzestaniu rozwoju CrossfireX przypadło również na chwilę przed rocznicą premiery produkcji, która miała miejsce 10 lutego 2022 roku.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.