6 gier oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass! Wkrótce pożegnamy pomniejsze tytuły

Xbox Game Pass

Dzisiaj w Xbox Game Pass zadebiutowało m.in. Darkest Dungeon. Natomiast teraz dowiedzieliśmy się, że niedługo z abonamentu Microsoftu zniknie aż 6 gier. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które wkrótce znikną z Xbox Game Pass – Besiege i więcej

Zwiastun Besiege

Do biblioteki Xbox Game Pass regularnie trafiają nowości, ale czasami też opuszczają ją wybrane tytuły. Tym razem mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ponieważ wkrótce abonament uszczupli się o 6 gier. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Besiege (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.02.2023)
  2. Recompile (Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.02.2023)
  3. Infernax (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.02.2023)
  4. Skul: The Hero Slayer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.02.2023)
  5. The Last Kids on Earth and the Staff of Doom (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.02.2023)
  6. CrossfireX: Operation Catalyst (Xbox One, Xbox Series X|S) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.02.2023)

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – najlepsze modele

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają dostępne w Xbox Game Pass, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Za którymi produkcjami będziecie tęsknić najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.