PS Plus Extra i Premium z nowym benefitem dla polskich graczy! Wiele osób będzie zachwyconych

PS Plus flaga Polski

Przed momentem Sony poinformowało o grach w PS Plus Extra i Premium na styczeń 2024. To jednak nie koniec nowości dla polskich subskrybentów usługi. Firma w tym samym komunikacie poinformowała bowiem, że otrzymają oni kolejny benefit, jakim jest dostęp do wybranych seriali popularnej platformy streamingowej.

Wybrane seriale Crunchyroll w polskiej ofercie PS Plus Extra i Premium

Styczniowa oferta PS Plus Premium i Extra będzie obfitowała w kilka świetnych i znanych gier, m.in. Resident Evil 2 czy Just Cause 3. Jeżeli jednak chodzi o nas – polskich graczy – ich ogłoszeniu towarzyszył jeszcze jeden, przyjemny komunikat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sony poinformowało bowiem, że rodzimi subskrybenci PS Plus Extra oraz Premium otrzymają dostęp do wybranych seriali z Crunchyrolla. To popularna platforma, która udostępnia całą gamę świetnych anime. Dla wielu osób będzie to więc bardzo korzystny benefit.

Oferta stanie się dostępna już 15 stycznia 2024 roku. Od tego dnia objęte nią produkcje odtworzymy za pomocą aplikacji Sony Pictures Core.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Wybrane seriale Crunchyrolla będą od tej daty dostępne w łącznie 8 nowych krajach. Poza Polską są to Holandia, Portugalia, Irlandia, Dania, Norwegia, Szwecja i Finlandia.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.