Patch 1.6 w Cyberpunk 2077 przedstawiony. Nowe opcje dla ripperdoców i ogromne zmiany dla PS5 oraz XSX|S!

Cyberpunk 2077

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w trakcie dzisiejszego Night City Wire przedstawiono wiele informacji dotyczących zmierzającej do Cyberpunk 2077 aktualizacji oznaczonej numerkiem 1.6. CD Projekt RED pokazał zmiany, które wypadają dość interesująco. Omawiamy je poniżej.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 w wersji 1.6 oficjalnie! Nowości jest sporo

Wrześniowe Night City Wire – Cyberpunk 2077

W pierwszej kolejności przedstawiono kilka nowości w zakresie kosmetyki – będziemy mogli skorzystać ze skinów broni i ubrań, które przypominają swoim wyglądem serial anime Cyberpunk: Edgerunners. Z tej też okazji deweloperzy przygotowali kilka slotów w ekwipunku, w których możemy przygotować, a następnie wybrać stworzone przez nas zestawy ubrań. Dodano nowe opcje dla ripperdoców – teraz odwiedzając ich w grze, możemy poprosić również o pewne zmiany w zakresie wyglądu.

Aktualizacja 1.6 to ostatni poważny patch dla PS4 i Xbox One – CD Projekt RED, co potwierdza też zapowiedziane DLC o nazwie Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, odchodzi od past-genów. Twórca projektu potwierdził, że w kolejnych uaktualnieniach, tworzonych już dla obecnej generacji konsol i PC-tów, zobaczymy sporo nowej zawartości, w tym zmieniony system policji i większy angaż niektórych korporacji takich jak Max-Tac. Nie znamy jednak jeszcze większej ilości szczegółów.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Cyberpunk 2077 zadebiutował w grudniu 2020 roku na PC, PS4 oraz Xbox One, a w tym roku otrzymał również next-genową aktualizację dla PS5 i Xbox Series X|S. Omawiana łatka 1.6 ma być dostępna na wszystkich platformach jeszcze dzisiaj.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!