Fabularny dodatek do Cyberpunk 2077 oficjalnie! CP2077: Phantom Liberty jedynie na PC, PS5, XSX|S i Stadii

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Stało się! Po wielu miesiącach oczekiwania CD Projekt RED nareszcie jest gotowe ujawnić fabularne rozszerzenie do Cyberpunk 2077. DLC przedstawiono w trakcie wrześniowego Night City Wire, a polscy deweloperzy byli skorzy zdradzić również pierwsze szczegóły dodatku, które brzmią bardzo imponująco.

REKLAMA

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zostało zapowiedziane przez CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – teaser

Dowiedzieliśmy się, że trafimy na całkowicie nowe, niemożliwe do zwiedzenia w trakcie podstawowej historii tereny, gdzie przyjdzie nam po raz kolejny zawalczyć czy też współpracować z korporacjami – główny bohater ma być posłuszny Nowym Stanom Zjednoczonym. Potwierdzono również, że w dodatku powróci V oraz Keanu Reeves w roli Johnny’ego Silverhanda. CD Projekt RED określa nadchodzące DLC mianem „szpiegowskiego thrillera”.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Fabularne rozszerzenie do Cyberpunk 2077 zadebiutuje w 2023 roku i trafi na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Stadię. DLC nie pojawi się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One zapewne ze względu na optymalizację i chęć zaoferowania jak najwyższej jakości oprawy graficznej. Dokładnej daty premiery dodatku niestety nie ujawniono.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!