Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.61 przynosi wiele usprawnień. Dodano m.in. AMD FSR 2.1!

Cyberpunk 2077

W przypadku Cyberpunka 2077 możemy mówić, że w ostatnim czasie gra przeżywa swego rodzaju renesans. W październiku przez cztery tygodnie w tytuł ten grało codziennie milion osób. Teraz do produkcji trafiła aktualizacja 1.61, która zapewni użytkownikom wiele nowych ulepszeń i usprawnień w wielu zakresach rozgrywki.

Aktualizacja 1.61 do Cyberpunka 2077 wprowadza m.in. AMD Fidelity FX Super Resolution 2.1

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Deweloperzy z CD Projekt RED w najnowszej aktualizacji poprawili bardzo wiele aspektów rozgrywki. Wyeliminowano między innymi błędy w działaniu otwartego świata oraz w sporej liczbie zadań. Dodatkowo poprawki dotknęły efektów wizualnych i od teraz o wiele lepiej sprawdzać ma się system sprawdzania kolizji. Powinno się to przekładać na mniejszą liczbę przypadków wypadania poza mapę.

Aktualizacja 1.61 wprowadza także szereg nowości. Najważniejszą z nich zdaje się dodanie wsparcia dla AMD Fidelity FX Super Resolution 2.1 na PC i konsolach nowej generacji. Dzięki tej technologi upscalingu gra powinna działać znacznie płynniej niż dotychczas. Warto jednak nadmienić, że konsole PS4 i Xbox One rzeczonej opcji nie otrzymały. Pełna lista zmian i nowości w aktualizacji 1.61 dostępna jest pod tym adresem.

Przeczytaj też: Najlepsze pady do telefonu

Jak widać „Redzi” nadal pracują nad usprawnianiem Cyberpunka 2077 tak, aby gra była w jak najlepszym stanie. Nic w tym dziwnego, skoro w planach firmy jest projekt Cyberpunk Orion, który tworzony ma być przez nowopowstały, amerykański oddział CD Projekt RED.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!