Cyberpunk Orion w planach! CD Projekt RED zapowiada kontynuację Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Orion

CD Projekt RED poinformowało już, że pracuje nad trzema nowymi grami z serii Wiedźmin, ale studio przygotowało też dobrą nowinę dla fanów Cyberpunka 2077. Mimo że produkcja zaliczyła fatalny start, to ostatecznie udało się jej wyjść na prostą, przekraczając 20 milionów sprzedanych kopii. Przy takim sukcesie nic dziwnego, że deweloperzy z Polski właśnie zapowiedzieli nową grę w uniwersum Cyberpunka.

Cyberpunk Orion zapowiedziany – Cyberpunk 2077 dostanie kontynuację

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

CD Projekt RED podzieliło się dziś swoimi planami na przyszłość. W raporcie firma przyznała, że Cyberpunk Orion to tytuł roboczy „następnego Cyberpunka”. To z kolei oznacza, że Cyberpunk 2077 na pewno dostanie kontynuację, ale z drugiej strony nie mamy co liczyć na szybką premierę. Studio jest dopiero na etapie formowania zespołu, który zajmie się rozwijaniem „Oriona”, więc jeżeli zagramy za 10 lat, to będzie dobrze.

Przeczytaj też: Upscaling – jak działa?

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów o Cyberpunk 2077 Orion, ale to dość zrozumiałe. Kiedy Polacy zdecydują się podzielić z resztą świata nowymi informacjami o kontynuacji przygód V, to na pewno o tym napiszemy. Aby umilić sobie nieco oczekiwanie na drugą odsłonę serii, warto wypatrywać dodatku do Cyberpunk 2077 pod tytułem Phantom Libery. DLC ukaże się na PC, PS5 i Xbox Series X|S już w 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.