Cyberpunk 2077 otrzymał aktualizację 2.11! CD Projekt RED wciąż wspiera swoje najnowsze dzieło

cyberpunk 2077 phantom liberty

Wszyscy chyba są już zgodni, że mimo sporych problemów na starcie, Cyberpunk 2077 jest już właśnie tą grą, którą powinien być od początku. Tytuł od momentu premiery otrzymał DLC Widmo Wolności, które odniosło duży sukces oraz niezliczoną ilość poprawek i ulepszeń. Dzisiaj światło ujrzała kolejna aktualizacja oznaczona numerkiem 2.11.

Cyberpunk 2077 dostał poprawkę, która adresuje znane błędy i niedociągnięcia

Najnowsza aktualizacja do Cyberpunka 2077 oznaczona numerem 2.11 naprawia błędy, które były najczęściej zgłaszane przez graczy. Łatka poprawia między innymi animacje finisherów, błędy związane z przypisaniem klawiszy na PC, czy problemy z ulepszeniem przedmiotów na Xboxach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

CD Projekt RED jakiś czas temu ogłosił, że nie będzie już wydawał dużych aktualizacji zawartości do Cyberpunka, a skupi się jedynie na drobnych poprawkach błędów. Ekipa Redów ruszyła już bowiem pełną parą do prac nad czwartym Wiedźminem oraz następcą Cyberpunka 2077.

Mimo braku dużych DLC miło jest widzieć, że CD Projekt RED wciąż wysłuchuje fanów i poprawia zgłaszane przez nich błędy. Pełną listę zmian patcha 2.11 do Cyberpunka 2077 możecie zobaczyć w tym miejscu.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.