Cyberpunk 2077 Phantom Liberty sprzedał się świetnie! CD Projekt RED chwali się sukcesem DLC

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Idris Elba

DLC do Cyberpunk 2077 spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem – Phantom Liberty trafiło w gusta całej masy miłośników wirtualnej rozrywki i odmieniło oblicze gry. W związku z tym Night City ponownie znalazło się w kręgu zainteresowań wielu osób, co przełożyło się również na wyniki sprzedażowe dodatku.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty sprzedane w liczbie 5 milionów kopii

Jak poinformowali na platformie X twórcy Cyberpunk 2077, pierwsze i ostatnie DLC do gry o nazwie Phantom Liberty sprzedało się w liczbie 5 milionów kopii. Dodatek, który zadebiutował 26 września 2023 roku, trafił wyłącznie na PC, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że to naprawdę świetny rezultat, biorąc pod uwagę bardziej ograniczoną, niż w przypadku podstawowej wersji gry, liczbę odbiorców. Ciężka praca deweloperów przełożyła się jednak na spory sukces, co z pewnością daje zespołowi CD Projekt RED powody do zadowolenia.

Zobacz też: Projektor do domu

Na koniec warto wspomnieć, że DLC Phantom Liberty oraz łatka 2.0 to ostatnie „duże aktualizacje”, które trafiły do Cyberpunk 2077. Jak przekazał reżyser rozszerzenia, Gabe Amatangelo, następny krok studia to „Cyberpunk 2 lub Orion, jakkolwiek go nazwiemy”.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.