Do Cyberpunk 2077 wkrótce trafi kolejny patch! Gracze czekają na naprawę poważnego błędu

Cyberpunk 2077

Kilka dni temu Cyberpunk 2077 doczekał się aktualizacji 2.01, która wprowadziła kilka poprawek i usprawnień. Jednak mimo wypuszczenia łatki, niektórzy gracze wciąż zgłaszali pewne problemy. Okazuje się, że wciąż występował poważny błąd uniemożliwiający odbiór bonusu, który był gwarantowany w ramach przedpremierowego zamówienia dodatku Phantom Liberty.

Aktualizacja Cyberpunk 2077 ma naprawić błąd związany z przedpremierowym bonusem

Na oficjalnym koncie supportu CD Projekt RED na platformie X (dawny Twitter) pojawił się dziś wpis dotyczący błędu związanego z przedpremierowym bonusem. Okazuje się, że gracze mają problem z odebraniem Quadra Sport R-7 Vigilante, które było dodawane w ramach zakupu Phantom Liberty na konsole Xbox Series X|S w przedsprzedaży. Twórcy zaznaczają, że są świadomi pojawiającego się błędu i zostanie on naprawiony w kolejnej aktualizacji.

Niestety nie dowiedzieliśmy się, jakie jeszcze zmiany wprowadzi zapowiedziana łatka. Można jednak spodziewać się, że prawdopodobnie pojawią się kolejne ulepszenie i poprawki. Nie wiemy jednak również kiedy dokładnie zostanie wypuszczony patch, więc pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty ze strony CD Projekt RED.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Na zakończenie warto przypomnieć, że twórcy Cyberpunk 2077 planują wydać grę w edycji Ultimate. Podczas ostatniego spotkania z inwestorami poruszano również temat sequelu produkcji z 2020 roku, który może zaoferować perspektywę trzecioosobową.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.