Cyberpunk 2077 Ultimate Edition potwierdzone! CD Projekt RED planuje wydać pełną edycję gry

Cyberpunk 2077 V

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o znalezisku, które sugerowało, że Cyberpunk 2077 może doczekać się edycji Ultimate. Okazuje się, że wpis na stronie PEGI rzeczywiście mógł zwiastować nadchodzącą niespodziankę od CD Projekt RED. Jeden z przedstawicieli studia odniósł się do tematu podczas ostatniego spotkania z inwestorami.

CD Projekt RED potwierdza Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Zwiastun Cyberpunk 2077

Wczorajsze spotkanie z inwestorami przyniosło nowe wieści w sprawie Cyberpunk 2077 Ultimate Edition. Michał Nowakowski, dyrektor handlowy CD Projekt RED nakreślił plany dotyczące nowego wydania produkcji, nawiązując przy tym do poprzedniej gry studia, Wiedźmin 3 Dziki Gon. Według jego słów studio może pójść nieco inną drogą jeśli chodzi o edycję specjalną Cyberpunk 2077.

Jeśli chodzi o nową edycję, edycję kolekcjonerską, nie znamy jeszcze nazwy, ale kiedy nadejdzie czas, damy znać. Cóż, w przypadku Wiedźmina 3 zajęło to trochę czasu, ale nie chcemy tego porównywać, ponieważ być może przyjmiemy nowe podejście, inne niż w przypadku Wiedźmina. Nie trzeba porównywać tych gier, dopóki nie wydamy pełnej edycji. Mamy pewne zamiary, ale jeszcze nie czas, by o nich rozmawiać.

Michał Nowakowski

Choć nie poznaliśmy na ten moment więcej szczegółów, sama zapowiedź takich planów z pewnością ucieszy wielu fanów Night City. Pozostaje nam zatem wyczekiwać kolejnych komunikatów ze strony studia.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że do Cyberpunk 2077 trafiła już aktualizacja 2.01. Spory patch skupił się na błędach, które pojawiły się w momencie dodania do produkcji nowej zawartości. Łatka jest już dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.